My title
کت و شلوار

قوانین مخصوص برای کت و شلوار

در این مقاله برای شما قوانین مخصوص برای کت و شلوار را خواهیم گفت. برای خرید و ست کردن کت و شلوار شما میبایست یک سری نکات را رعایت کنید که برای شما توضیح خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید…

 

قوانین مخصوص برای کت و شلوار

 

قانون اول

در هنگام خرید کت شلوار ، شما به تنهایی نباید شلوار را مورد بررسی قرار دهید. اگر شلوار در تن شما کمی هم عیب داشت میتوانید آن را با کوتاه و تنگ کردن شلوار برطرف کنید. در خرید کت شلوار ، این که کت به تن شما قشنک باشد خیلی مهم است. پس در خرید بیشتر باید به کت توجه کنید.

قانون دوم

در هنگام انتخاب کت ، باید به شانه و سرشانه دقت کنید. کتی که شما انتخاب میکنید در قسمت سرشانه باید بی‌عیب باشد و بدون كشیدگی یا چین و چروك روی بدن قرار بگیرد. 

قانون سوم

شما باید به استین ها توجه ویژه ای داشته باشید. زمانی که استین کت تمام میشود ، باید نیم سانت هم استین پیراهن مردانه ای که از زیر پوشیدید بیرون باشد و سپس دست شما معلوم باشد. به این نکته هم توجه کنید که میزان خارج شدن استین پیراهن شما از استین کت شما ، حداکثر یک و نیم سانت میباشد.

قانون چهارم

رابطه مستقیمی بین قد و پهنای شلوار وجود دارد یعنی هرچه شلوار تنگ‌تر باشد، قد شلوار كم می‌شود و هر چه شلوار گشادتر شود، قد هم افزایش پیدا می‌كند. اگر شما این نکته را به یاد داشته باشید در انتخاب شلوار مناسب قد خودتان دچار مشکل نخواهید شد.

اخبار مرتبط

چگونه مثل حرفه‌ای‌ها لباس بپوشیم؟